Z Vídně na Island v závěru léta či během podzimu
8.7.2020

Z Vídně na Island v závěru léta či během podzimu

937

O této nabídce

S akčními letenkami na tajuplný severský ostrov – Island přichází, jako již tradičně, maďarský nízkonákladový dopravce Wizz Air. Zpáteční letenky z Vídně do Reykjavíku pořídíte již za 937 Kč. Na nejnižší cenu tradičně dosáhnout pouze členové Wizz Air Discount Clubu. Pokud členstvím ještě nedisponujete, doporučujeme ho zakoupit. Budete-li totiž za krásami podzimního Islandu cestovat alespoň ve dvojici, nákup členství se vám rozhodně vyplatí. V rezervačním systému se nachází spousta termínů během září a října.

Podle aktuálních podmínek je potřeba se při vstupu na Island prokázat negativním koronavirovým testem nebo se podrobit dvoutýdenní izolaci. Test si můžete udělat buď v tuzemsku za 1 700 Kč nebo o něco dráž přímo na letišti v Reykjavíku. Osobně si však myslíme, že tato opatření budou brzy zrušena a podmínky pro cestování na Island na podzim už budou jako dřív.

Proč navštívit Island?

Po tomhle výletě nejspíš skončíte s nachlazením a pořádnými puchýři na nohou, a stejně nebudete litovat. Ty živelné islandské sopky, majestátní vodopády a dechberoucí měsíční krajina prostě navždy zůstanou ve vašich srdcích. Půjčte si v Reykjavíku auto a objeďte ostrov celý dokola, zdolejte třeba ledovec Skaftafellsjökull nebo se vydejte za dobrodružstvím do Duhových hor. A až přijde čas na zaslouženou termální lázeň, smočte svá znavená těla v “profláklé” Modré laguně anebo dejte přednost jednomu z utajených horkých jezírek rozesetých po nespoutané islandské krajině.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: září – říjen
 • Termíny:
  • 27. srpen – 1. září za 937 Kč (1 473 Kč bez WDC)
  • 3. – 10. září za 1 071 Kč (1 607 Kč bez WDC)
  • 10. – 24. září za 1 071 Kč (1 607 Kč bez WDC)
  • 29. září – 8. říjen za 1 071 Kč (1 607 Kč bez WDC)
  • 13. – 24 – říjen za 1 071 Kč (1 607 Kč bez WDC)

Ubytování

Ubytování na Islandu se řadí mezi ta dražší na světě. Proto si na noclehy vyčleňte trochu větší budget než v jiných destinacích. Přímo v Reykjavíku se můžete ubytovat například zde v Apartment K za 1 075 Kč/os./noc. Pokud nejste tolik nároční, lze zvolit i levnější variantu se sdílenou koupelnou v hotelu Brim za 753 Kč/os./noc. Další nabídku ubytovacích kapacit na Islandu hledejte klasicky na Bookingu a AirBnB.

Autopůjčovna

Na Islandu se vám bude bezesporu hodit vlastní kára. Jen díky ní stihnete za dobu svého pobytu vytěžit maximum a především budete pány svého vlastního času. Na nabídku těch nejlepších dostupných aut mrkněte do naší autopůjčovny.

Náhled zpátečních letenek z Vídně do Reykjavíku za 937 Kč

Z Vídně na Island v závěru léta či během podzimu


Bude se hodit

Letiště Keflavík (KEF)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)