Z Vídně na Filipíny: levné letenky do Manily během podzimu
4.1.2023

Z Vídně na Filipíny: levné letenky do Manily během podzimu

9 990

O této nabídce

Levných letenek do jihovýchodní Asie není nikdy dost! V posledních měsících se nabídka atraktivních tarifů ale často smrskla pouze nabídky Saudie. A právě na jejích křídlech se můžete vydat také na Filipíny. Zpáteční letenky z Vídně do Manily pořídíte za 9 990 Kč. Dostupné jsou podzimní terminy, zejména pak v září (návraty připadají v úvahu i během října a listopadu). Základní tarif Saudie tradičně obsahuje také odbavené zavazadlo s limitem 23 kg. Routing z Vídně do Manily zahrnuje jeden klidný přestup v saúdskoarabské Džiddě během cesty do JV Asie i zpět domů.

Podmínky pro cestování

Cesta do Filipíny

Podmínky pro cestování je nutné brát s rezervou, neboť do příštího roku je dlouhá doba. 

Aktuálně pro cestu na Filipíny potřebujete očkovací certifikát (viz Evropský COVID pas). Povinné je také vyplnění příjezdového formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře či aplikace) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší pravidelně aktualizované stránce „Koronavirus na Filipínách“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Hurá na Filipíny

Filipíny nejspíš nejsou první zemí, co vás napadne, když se mluví o krásách jihovýchodní Asie. A přesto jsou jednou z těch nejnádhernějších. Písek nekonečných pláží je tam jemný a doběla vyšisovaný, západy slunce božské a místní upřímně vřelí, vždy s širokým úsměvem na tváři. Každý z ostrovů je naprosto jedinečný, Bohol dává na odiv svou krajinu kulatých Čokoládových kopců a podzemní řeka skrytá pod půdou Palawanu vám naprosto vyrazí dech. Nesmírně půvabná rýžová pole se rozlévají po stráních Banaue na Luzonu, vody ostrova Busuanga vábí k potápění a proslulý Boracay nikdy nespí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z  Vídně do Manily za 9 990 Kč

Z Vídně na Filipíny: levné letenky do Manily během podzimu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)