Z Vídně na exotické Komorské ostrovy během podzimu
10.2.2023

Z Vídně na exotické Komorské ostrovy během podzimu

11 410

O této nabídce

Přemýšlíte, kde se ohřát během sychravého podzimu? Lákají vás nevšední destinace? Tak to vás jistě potěšíme, jelikož pro vás máme letenky z Vídně na exotické Komorské ostrovyKenya Airways za 11 410 Kč. Evropské přískoky operují aerolinky KLM či Air France a po cestě vás čekají dva přestupy – v Amsterdamu nebo Paříži a Nairobi. Termíny jsou dostupné od září do prosince letošního roku, krásně vychází například termín od 27. září do 10. října, kdy využijete i státní svátek. Přiletíte do hlavního města Komorských ostrovů Moroni, které se nachází na ostrově Grande Comore, odkud se můžete vypravit dál a objevovat vše, co tento ráj nabízí.

Co se zavazadlové politiky týče, Kenya Airways je velmi štědrá aerolinka. S sebou si můžete vzít dokonce 2 kusy odbavených zavazadel o hmotnosti do 23 kg/ks, jedno příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 25 × 35 cm a hmotnosti do 12 kg a jednu osobní věc (klasicky laptop či kabelka). Během dlouhých letů je také podáváno teplé jídlo a na krátkých letech dostanete malou svačinku.

Podmínky pro cestování

Cesty na Komorské ostrovy

Očkovaní cestovatelé se již na Komorských ostrovech nemusí prokázat negativním testem. Neočkovaní cestovatelé stále musí předložit negativní PCR test (ne starší než 72 hodin). Pro všechny cestovatele platí vyplnění tohoto formuláře. Pro aktuální opatření a více informací se podívejte na naší stránku „Koronavirus na Komorách“.

Zároveň všichni cestovatelé musí mít vízum pro vstup do země, které lze získat po příletu za poplatek (30 €).

Pro tranzit nepotřebujete nic navíc než pro vstup na Komory. Aktuální informace a opatření můžete najít na našich stránkách „Koronavirus v Keni“ / „Koronavirus ve Francii“ / „Koronavirus v Nizozemsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač nebo přímo na stránkách aerolinky
 • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel do 23 kg + 1 ks příručák (55 × 25 × 35 cm a max 12 kg) + osobní věc
 • Dostupnost: září – prosinec 2023
 • Termíny:
  • 11.9. – 26.9. za 11 463 Kč (484 €)
  • 27.9. – 10.10. za 11 410 Kč (481 €) – využijete volný čtvrtek
  • 11.10. – 17.10. za 12 031 Kč (502 €)
  • 9.11. – 23.11. za 11 463 Kč (484 €) – využijete volný pátek
  • 22.11. – 6.12. za 11 558 Kč (488 €)
  • 30.11. – 13.12. za 11 463 Kč (484 €)

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Opomíjené, exotické a nádherné Komorské ostrovy

Určitě sníte o ostrovech jako divoký Madagaskar, idylické Seychely nebo sluncem zalitý Mauricius, avšak o Komorských ostrovech jste ani neslyšeli. Leží nedaleko vašich snů, v průzračných vodách Indického oceánu, a stejně tak jako jste o nich nikdy neslyšeli vy, neslyšeli o tomto ráji ani ostatní. Vychutnejte si ten pocit být na pláži úplně sami, mít všechen ten bělostný písek jenom sami pro sebe. Lehněte si na pobřeží Mitsamiouli, čtěte si knížky mezitímco vaše kůže chytá bronzový nádech. Nechte se zlákat k delší procházce na sopku Karthala, mimo půvabného výhledu vás čeká i unikátní flora a fauna. Jméno Komorských ostrovů je možné přeložit jako měsíční ostrovy, a skutečně, za úplňku jsou obzvlášť dechberoucí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Moroni za 11 410 Kč
Z Vídně na exotické Komorské ostrovy během podzimu


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Vídeň (VIE)

Air France

Kenya Airways

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)