Z Vídně na Bermudské ostrovy během podzimu
29.7.2022

Z Vídně na Bermudské ostrovy během podzimu

12 097

O této nabídce

V nabídce letecké společnosti Air Canada ulovíte také letenky do netradičních destinací. Jednou takovou jsou bezesporu Bermudské ostrovy. Zpáteční letenky z Vídně na souostroví Bermudy pořídíte v rezervačním systému dopravce za 12 097 Kč. Základní tarif obsahuje přepravu standardního příručního zavazadla. Routing zahrnuje jeden pohodový přestup v Torontu v obou směrech.

Podmínky pro cestování

Cesta na Bermudy

Před cestou na Bermudy je nutné disponovat dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem (PCR ne starší 4 dnů nebo AG ne starší 2 dnů). Požádat je také nutné o cestovní autorizaci.

Přestupy v Kanadě

Aktuálně byste kvůli routingu přes Toronto museli předkládat doklad o očkování a taktéž elektronickou registraci eTA. Do zimních měsíců ale zbývá ještě dost času a doufáme, že i pravidla pro cestování do Kanady budou uvolněna. Jejich aktuální podobu můžete pravidelně sledovat v naše průvodci „Koronavirus v Kanadě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Bermudy za 12 097 Kč

Z Vídně na Bermudské ostrovy během podzimu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air Canada

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)