Z Vídně na Azurové pobřeží do Nice
11.2.2022

Z Vídně na Azurové pobřeží do Nice

662

O této nabídce

Maďarská nízkonákladová aerolinka, Wizz Air, obnoví v polovině března linku z Vídně do francouzského Nice. Zaleťte si na Azurové pobřeží díky levným letenkám za pár stovek, a to třeba na prodloužený víkend. Dopravce bude na trase létat 3× týdně (úterý, čtvrtek a sobota), a právě termínová kombinace s odletem v sobotu „po obědě“ a návratem v úterý večer je naším dnešním tipem na výlet. Nejlevnější letenky z Vídně do Nice ulovíte v rezervačním systému letecké společnosti za 662 Kč.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Před cestou do Francie je nutné disponovat  dokladem o očkování / prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas). Vzhledem k přísnějším opatřením na místě, ale rozhodně doporučujeme očkovací certifikát. Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Francie momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání Azurového pobřeží bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během jarních měsíců vás pronájem malého vozu vyjde na cca 1 200 Kč / den.

Náhled letenky z Vídně do Nice za 662 Kč

Z Vídně na Azurové pobřeží do Nice


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)