Z Vídně do zimní Arménie
17.11.2023

Z Vídně do zimní Arménie

977

O této nabídce

Pokud máte rádi zimu a prozkoumávání méně tradičních destinací, nechte se zlákat nabídkou aerolinky Wizz Air. Díky ní pořídíte levné zpáteční letenky z Vídně do Arménie, konkrétně do hlavního města Jerevanu (EVN). Letenky jsou k mání za 977 Kč. Na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám rozhodně vyplatí. Termínů pořídíte spoustu od ledna do března příštího roku, kdy zažijete například nezapomenutelné lyžování na Kavkazu. Tak vyrazte například v termínu od 27. do 31. ledna. 

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 680 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 927 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za poznáním Arménie

Země zapomenutá na pomezí Evropy a Asie, skrytá před světem ve stínu majestátní hory Ararat. První země křesťanská, překrásná Arménie. Zvlněná krajina s vůní lesů je poseta honosnými kláštery, starými kostely a romantickými zříceninami. Vypravte se za poznáním katedrály sv. Matky Boží ležící na poutním místě zvaném Ečmiadzin. Pohlédněte na kompozici načervenalých zdí klášteru Chor Virap a sněhově bíle přikrytých vrcholů v pozadí. Vrcholy to nejsou ledajaké, vždyť podle bájí a pověstí tu zakotvil svou archu sám Noe.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Arménie

Cesty do Arménie jsou zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Arménii“.

Náhled letenky z Vídně do Jerevanu za 977 Kč
Z Vídně do zimní Arménie

Bude se hodit

Letiště Jerevan (EVN)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)