Z Vídně do Splitu o letních prázdninách za pár stovek
16.5.2023

Z Vídně do Splitu o letních prázdninách za pár stovek

od 661

O této nabídce

Tyrkysové moře, středomořská kuchyně a letenky za pár stovek? Zní to jako sen, ale díky aerolince Wizz Air to je realita, neboť nabízí zpáteční letenky z Vídně do Splitu od 661 Kč. Termínů je k mání více než dost od června do konce srpna a nejlevněji si do Dalmácie zaletíte od 4. do 11. srpna. Tak na co ještě čekáte?

Na palubě Wizz Airu máte v ceně letenky příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší příručák o rozměrech 55 × 40 × 23 cm do 10 kg si přikoupíte v rámci služby Priority od 871 Kč za jeden směr a chcete-li ho odbavit, připravte si od 725 Kč v jednom směru.

Na nejlevnější cenu dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu. Pokud cestujete alespoň ve dvou nebo plánujete létat s Wizz Airem častěji, doporučujeme zakoupení tohoto členství.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Podmínky pro cestování

Cesty do Chorvatska

Vstup na území Chorvatska je zcela volný, nepotřebujete tedy očkování, test ani formulář. Aktuální informace a opatření naleznete v našem článku „Koronavirus v Chorvatsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Split – město, kde se historie snoubí s tyrkysovým mořem

Dovolená na Splitu spojuje válení na pláži s výlety za kulturou a památkami, díky tyrkysovým vodám Jadranského moře a historií psanou starověkými Římany je tak ideální letní destinací. Navštivte Diokleciánův palác, úchvatnou stavbu podpíranou mramorovými sloupy a lemovanou klenutými branami. Vystupte ke krásným výhledům na zvonici katedrály sv. Domnia. Plujte lodí na okolní ostrovy, Brač je porostlý olivovými háji a jeho pláž Zlatni rat zdobí pohlednice. O něco menší ostrov Šolta dýchá laskavostí a klidem, místní med slaďoučké chuti vám zalepí pusu ve spokojeném úsměvu. Hvar se zas pyšní nádhernými zátokami a voní rozmarýnem a levandulemi.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Splitu za 661 Kč
Z Vídně do Splitu o letních prázdninách za pár stovek

Bude se hodit

Letiště Split (SPU)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)