Z Vídně do Říma na prodloužené víkendy nebo dvoudenní otočky
8.3.2023

Z Vídně do Říma na prodloužené víkendy nebo dvoudenní otočky

454

O této nabídce

Maďarská nízkonákladová aerolinka Wizz Air dnes udělá radost všem milovníkům Itálie a cestovatelům, kteří se v brzké době chystají do Říma. V jejím rezervačním systému ulovíte zpáteční letenky z Vídně do Říma za krásné ceny začínají již na 454 Kč (tyto ceny tradičně platí pro členy WDC). Příplatky však tentokráte nejsou vysoké ani pro ostatní cestovatele, pro něž ceny zpátečních letenek do Říma začínají na 643 Kč.

Za nejlevnější ceny se do italské metropole ležící na řece Tibeře můžete vypravit v  mnoha termínech od druhé poloviny dubna do června. K dispozici jsou jak prodloužené víkendy, tak i krátké dvoudenní otočky uprostřed týdne. Naším tipem je potom výlet v čistě víkendovém termínu od 17. do 18. / 19. června, kdy k cestě na Apeninský poloostrov nebudete potřebovat ani jeden den dovolené.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na skok do italské metropole, na skok do Říma

Všechny cesty vedou do Říma a tak by tam alespoň jednou za život měla vést i ta vaše! Vůně jeho jídla se line do dálek a i víno tam z nějakého důvodu chutná lépe, než kdekoliv jinde. A pak ta omračující historie, neskutečné umělecké bohatství a otevřenost Italů, kouzlo malebných uliček a pohled na dechberoucí Koloseum. To všechno a ještě mnohem víc dělá Řím Římem. Navštivte Forum Romanum, někdejší centrum náboženství, obchodu i politiky a kochejte se skvostnou fontánou Di Trevi. Nezapomeňte ani na Vatikán a staňte v úžasu nad baziliku svatého Petra, odkud se hlásá “Habemus Papam” – “Máme papeže”.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Říma za 454 Kč

Z Vídně do Říma na prodloužené víkendy nebo dvoudenní otočky


Bude se hodit

Letiště Řím Fiumicino (FCO)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)