Z Vídně do Nice na zimní i jarní termíny
22.1.2024

Z Vídně do Nice na zimní i jarní termíny

od 683

O této nabídce

Láká vás Azurové pobřeží, a nevadí vám dojet do Vídně za levnými letenkami? Stálicí s levnými letenkami na lince z Vídně do Nice je aerolinka Wizz Air, která nyní nabízí zpáteční letenky od 683 Kč. Na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Termíny jsou dostupné během zimy a jara, tedy od února do dubna letošního roku. Co například odlet 13. a návrat 20. března?

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 1 135 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo (do 10 kg) vás vyjde na jednosměrný příplatek začínající ve výši 740 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti ve Vídni.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si káru a projeďte krásná místa v jižní Francii. Perfektní auto najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 935 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Cesty do Francie jsou zcela volné, očkování ani negativní test nejsou potřeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Náhled letenky z Vídně do Nice za 683 Kč
Z Vídně do Nice na zimní i jarní termíny

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)