Z Vídně do Nairobi po celý květen
10.3.2023

Z Vídně do Nairobi po celý květen

11 547

O této nabídce

Africké safari je snem každého dobrodruha. Zažít ho můžete letos v květnu v Keni díky levným letenkám od aerolinky EgyptAir. Ta nabízí zpáteční letenky z Vídně (VIE) do keňského hlavního města Nairobi (NBO) za 11 547 Kč, například v termínu od 20. května do 6. června. O pár kaček dráž můžete vyrazit i přes dva květnové státní svátky (např. od 4. do 12. května). Po cestě vás čeká vždy jeden pohodový přestup v Káhiře.

Velkou výhodou těchto letenek je odbavené zavazadlo do 23 kg zdarma. Dále si s sebou do Afriky můžete vzít příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm . Během letů také dostanete občerstvení a nápoje vyjma těch alkoholických.

Podmínky pro cestování

Cesty do Keni

Pro cesty do Keni budete potřebovat dokončené očkování nebo negativní test ne starší než 72 hodin před odletem. Také nezapomeňte vyplnit příjezdový formulář. Všechny aktuální podmínky a opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Keni“.

Mimo koronavirové podmínky musíte mít také vízum. O to si zažádáte online přes oficiální stránky a musíte zaplatit poplatek ve výši 51 USD.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

To pravé africké safari najdete v Keni

Keňa, to je ta ryzí, nefalšovaná africká divočina. Snad milion plameňáků se tam zrcadlí na hladině jezera Nakuru, nekončící stáda pakoňů táhnou během své migrace oranžovou krajinou. Vydejte se do nespoutané Maasai Mara a nasbírejte všechny z velké pětky – slona, nosorožce, buvola, lva a levharta skvrnitého nebo objevujte rezervaci Tsavo. Zvířata tam jsou poprášená červenou hlínou, snad jak kdyby byla tvarovaná z keramiky. Posnídejte s žirafami v hotýlku Giraffe Manor nebo se vydejte za mořskými velikány – zpívajícími keporkaky, plavajícími do keňských vod rodit mláďata.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Nairobi za 11 547 Kč
Z Vídně do Nairobi po celý květen

Bude se hodit

EgyptAir

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)