Z Vídně do Málagy během května a června
25.4.2024

Z Vídně do Málagy během května a června

od 1 310

O této nabídce

Nechte se okouzlit temperamentní Andalusií, do které se zamilujete. Nejlevnější letenky na jih Španělska pořídíte na lince z Vídně do Málagy, a to díky maďarské aerolince Wizz Air. Termíny během května a června jsou nyní dostupné od 1 310 Kč. Klasicky platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Prozkoumejte Málagu a její okolí například v termínu od 6. do 11. června.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 1 158 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 806 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Málaga vás okouzlí

Temperamentní město bohémů ve kterém jakoby se zastavil čas. Mezi pásem hustě zalesněných hor a přehlídkou zlatavých pláží se skrývá Málaga, věčně zalitá sluncem, nádherná a okouzlující. Narodil se tady sám Pablo Picasso a jeho muzeum na Starém městě dává na odiv stovky jeho úchvatných děl, Centro de Arte Contemporáneo se zase pyšní současným uměním. Katedrála De la Encarnación tyčící se mezi pomerančovníky vám naprosto sebere dech a procházka nahoru na Gibralfaro zase nabídne výhledy, na které jen tak nezapomenete.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si na letišti na Málaze nadupanou káru a prozkoumejte vše, co Andalusie nabízí. Mrkněte se do naší autopůjčovny, kde si zcela jistě vyberete perfektní vůz. Vyjde vás od 424 Kč na den.

Náhled letenky z Vídně do Málagy za 1 310 Kč

Z Vídně do Málagy během května a června


Bude se hodit

Letiště Málaga (AGP)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)