Z Vídně do Madridu na zimní prodloužený víkend
16.1.2022

Z Vídně do Madridu na zimní prodloužený víkend

725

O této nabídce

Další evropskou metropolí, kam si můžete během zimních měsíců zaletět na prodloužený víkend za pár stovek, je španělský Madrid. V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Vídně do Madridu za 725 Kč. Konkrétně se jedná o poslední prodloužený víkend v lednu. Další dva pěkné termíny za ceny kolem tisícovky na vás potom čekají v únoru. Odlety jsou z Vídně vypravovány v pátek ráno a návraty tamtéž připadají na nedělní večer.

PS: Pokud byste do Madridu letěli rádi z Prahy, musíte se během zimních měsíců spolehnout na aerolinku Iberia. Zpáteční letenky na prodloužený víkend z Prahy do Madridu vyjdou na 3 387 Kč (viz. příkladový termín od 5. do 8. února).

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Před cestou do Španělska z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Španělsko momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Madridu

Madrid je radost, nikdy nekončící zábava, skvělé jídlo a vášeň! Den je tu noc a noc zas den. Jen pozor – po setmění nelze vstoupit do královského paláce či muzea del Prado – obojí nesmíte minout. Kdykoli pak lze stanout uprostřed Plaza de Toros las Ventas – býčí arény či stadionu slavného Real Madrid, záleží, zda se chcete jen mrknout, nebo sledovat boj s býkem či míčem. Unikátní je západ slunce u egyptského chrámu Dobod – nic takového jste doposavad neviděli. Jak se sem dostal? Zjistěte si! Hlásí se hlad? Mercado San Miguel vás zasytí skvělým jídlem i mimořádnou atmosférou! Tak pěkně probděte návštěvu Madridu!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Madridu za 725 Kč

Z Vídně do Madridu na zimní prodloužený víkend


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)