Z Vídně do kyperské Larnaky přes celou zimu
14.11.2022

Z Vídně do kyperské Larnaky přes celou zimu

724

O této nabídce

Zpříjemněte si zimní měsíce výletem do klimaticky příjemnějších podmínek na středomořský ostrov Kypr. V rezervačním systémech Wizz Airu (převážně) i Ryanairu ulovíte levné zpáteční letenky z Vídně do Larnaky. Pestřejší nabídku naleznete u maďarské aerolinky, která levné letenky nabízí prakticky na kterýkoliv termín od ledna do poloviny března. Zpáteční letenky z Vídně do Larnaky u ní pořídíte za 724 Kč (za dispozicí členstvím ve WDC Clubu, ostatní cestovatelé zaplatí stále sympatických 1 210 Kč). Odlety jsou naplánovány na středeční večery a návraty na nedělní ráno. Pobyty si samozřejmě lze za stejnou cenu protáhnout také na týdenní.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kypr

Cestování na Kypr je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informační servis i aktuální opatření tradičně naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kypru“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem během poznávání Kypru bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Pronájem malého vozu v lednových termínech vyjde na cca 450 Kč /den.

Náhled letenky z Vídně do Larnaky za 724 Kč

Z Vídně do kyperské Larnaky přes celou zimu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)