Z Vídně do Kuvajtu na nové lince Wizz Airu
19.4.2023

Z Vídně do Kuvajtu na nové lince Wizz Airu

1 571

O této nabídce

Zahájení provozu na jedné z nejzajímavějších linek z Vídně v nabídce nízkonákladové aerolinky Wizz Air se blíží. Již 13. června se uskuteční inaugurační let na trase z Vídně do Kuvajtu! Ceny letenek do této blízkovýchodní destinace aktuálně, díky dnešní promo akci dopravce, lehce klesly a můžeme je označit na nejnižší v historii. Zpáteční letenky z Vídně do Kuvajtu totiž ulovíte již za 1 571 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé si budou muset pár stokorun připlatit). Letecká společnost bude na trase létat 2× týdně (úterý a sobota). Právě prodloužené víkendy jsou potom ideální časovou dotací pro návštěvu této malé monarchie.

Nejlevnější letenky pořídíte hned na prvních letech během června, kdy je ovšem nutné počítat s vyššími teplotami. Příznivější klima začne v regionu panovat od října dále a sázka na first-minute letenky v zimních měsících se jeví jako jistota i pro ty, kteří teplému počasí příliš neholdují.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cestování do Kuvajtu

Cestování do Kuvajtu je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Cestovatelé si vystačíte s turistický vízem (lze zařídit online formou). Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Kuvajtu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Na prodloužený víkend od Kuvajtu

Oáza v poušti, nádech Arábie. Navštivte destinaci, které možná chybí ten proslulý lesk a třpyt bohatších měst Perského zálivu, má ale něco důležitějšího – autentičnost. Nasávejte chutě a vůně na tržišti Al Mubarakiya, obdivujte orientální architekturu Velké mešity, poznávejte islám, do oranžova zbarvenou poušť a pohostinnost místních obyvatel. Nezapomeňte ani na moderní tvář Kuvajtu: vyfoťte si ikonické Kuvajtské věže a projděte se kolem idylické maríny. S kulturou a uměním nejen Kuvajtu se pak můžete seznámit v muzeu Tareq Rajab, které pyšně vystavuje kolekce manuskriptů, keramiky, šperků a dalšího. Na závěr své cesty si doporučujeme odpočinout sluněním na dokonalých plážích, které se rozprostírají podél celého pobřeží, nachytat bronz a osvěžit se v moři.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Kuvajtu za 1 571 Kč

Z Vídně do Kuvajtu na nové lince Wizz Airu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)