Z Vídně do Keni na spoustu termínů (s odbaveným zavazadlem)
29.11.2023

Z Vídně do Keni na spoustu termínů (s odbaveným zavazadlem)

10 972

O této nabídce

Kdo ještě nebyl na pravém africkém safari, má nyní skvělou možnost toto dobrodružství zažít – a doplnit ho třeba pohodou na plážích u Indického oceánu. Aerolinka EgyptAir totiž nabízí zpáteční letenky z Vídně do Keni, konkrétně do města Nairobi (NBO), za 10 972 Kč včetně odbaveného zavazadla. Z termínů si vybere každý, neboť jich je k mání dostatek od února do června příštího roku, a to i včetně květnových státních svátků. Po cestě vás čeká jeden pohodový přestup v egyptské Káhiře (CAI). Zažijte nezapomenutelné například v termínu od 3. do 18. května. 

V ceně letenky máte přepravu odbaveného zavazadla do 23 kg. Dále pak kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letů bude podáváno občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Nezapomenutelné safari v Keni

Keňa, to je ta ryzí, nefalšovaná africká divočina. Snad milion plameňáků se tam zrcadlí na hladině jezera Nakuru, nekončící stáda pakoňů táhnou během své migrace oranžovou krajinou. Vydejte se do nespoutané Maasai Mara a nasbírejte všechny z velké pětky – slona, nosorožce, buvola, lva a levharta skvrnitého nebo objevujte rezervaci Tsavo. Zvířata tam jsou poprášená červenou hlínou, snad jak kdyby byla tvarovaná z keramiky. Posnídejte s žirafami v hotýlku Giraffe Manor nebo se vydejte za mořskými velikány – zpívajícími keporkaky, plavajícími do keňských vod rodit mláďata.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Keni

Do africké Keni musíte mít turistická víza, která si zařídíte online na oficiálních stránkách za 51 USD. Očkování ani negativní test nepotřebujete. Více informací se dočtete na naší stránce „Koronavirus v Keni“.

Náhled letenky z Vídně do Keni za 10 972 Kč
Z Vídně do Keni na spoustu termínů (s odbaveným zavazadlem)


Bude se hodit

Letiště Káhira (CAI)

Letiště Vídeň (VIE)

Letiště Nairobi (NBO)

EgyptAir

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)