Z Vídně do Indie: letenky do státu Goa
13.6.2023

Z Vídně do Indie: letenky do státu Goa

12 809

O této nabídce

Tak trochu jiná Indie na vás čeká v jednom z nejrozvinutějších svazových států na poloostrově Přední Indie. V nabídce prémiové letecké společnosti Qatar Airways momentálně pořídíte zpáteční letenky z Vídně do státu Goa, ležícího na západním pobřeží země, za 12 809 Kč. Do bývalé portugalské kolonie, vyhlášené především pro své krásné pláže, můžete za akční cenu letět od července do října a posléze během prvního kvartálu kalendářního roku 2024 (termíny tradičně naleznete přehledně sesumírované v  našich kalendářích níže).

Je dobré míti na paměti, že léto se považuje za mimosezónní období, kdy se nevyhnete potenciálním srážkám (čím později poletíte, tím menší úhrn by vás měl na místě čekat). Na druhou stranu na zelenější a živější vegetaci během roku nenarazíte. Zimní měsíce jsou naopak hlavní sezonou, kde je nutné počítat s vyššími cenami služeb a vícero cestovateli v lokalitě.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Indie

Cestování do Indie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Jedinou podmínkou vstupu do země zůstává turistické vízum. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Indii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Náhled letenky z Vídně do Goa za 12 809 Kč

Z Vídně do Indie: letenky do státu Goa


Bude se hodit

Letiště Dauhá (DOH)

Letiště Vídeň (VIE)

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)