Z Vídně do Ejlatu během listopadu a prosince
22.8.2023

Z Vídně do Ejlatu během listopadu a prosince

od 844

O této nabídce

Deštivé počasí svádí k úprku do teplých krajin a jednou takovou destinací, kam si levně zaletíte, je jih Izraele. V nabídce aerolinky Wizz Air si objevily letenky z Vídně do Ejlatu na listopad a prosinec, jejichž cena začíná na 844 Kč (za zpáteční letenku). Nejnižší cena je k mání pro členy Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, doporučujeme zakoupení členství. Vydejte se za týdenním relaxem k Rudému moři například v termínu od 1. do 8. listopadu. Cílovým přístavem pro vás bude nové letiště Ejlat Ramon (ETM).

V ceně letenky u Wizz Airu máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 452 Kč za směr a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na příplatek začínající na 238 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za pohodou na jih Izraele a na skok do Egypta či Jordánska

Blízký východ věčně zalitý sluncem toho má tolik co nabídnout. Eilat je jednou z jeho perel. Leží na nejjižnějším cípu Izraele, slouží jako brána Egypta na západní straně i Jordánska na té východní. Přilehlé Rudé moře oplývá písečnými plážemi i barevným korálovým útesem, okolní poušť skrývá poklady jako úchvatný Červený kaňon a nesmírně nádherné údolí Timna. Místní lidé jsou velmi pohostinní, popovídejte si s nimi a ochutnejte lahodný cizrnový falafel, hummus ovoněný petrželkou a bylinkami nebo na jazyku se rozpadající krůtí shawarmu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Izraele, Egypta a Jordánska

Pro vstup do Izraele musíte mít sjednané pojištění, které kryje výlohy spojené s nemocí COVID-19. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Izraeli“.

Při vstupu do Egypta je jedinou podmínkou vízum, které si zaplatíte při přechodu hranic za 25 USD. Aktuální informace najdete na naší stránce „Koronavirus v Egyptě“.

Pokud zamíříte do Jordánska, také musíte mít pojištění kryjící výlohy spojené s COVID-19. Dále si nezapomeňte vyplnit vstupní formulář a vízum získáte při přechodu hranic za 40 JOD (případně si ho zakupte v rámci tzv. Jordan Passu). Před odletem mrkněte na naší stránku „Koronavirus v Jordánsku“.

Náhled letenky z Vídně do Ejlatu za 844 Kč
Z Vídně do Ejlatu během listopadu a prosince

Bude se hodit

Letiště Eilat Ramon (ETM)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)