Z Vídně do divoké Nigérie
21.2.2023

Z Vídně do divoké Nigérie

12 597

O této nabídce

Dobrodruhy, které láká západní Afrika, potěší aerolinka Air France. S nimi se můžete vydat z Vídně do Nigérie od září do začátku listopadu za 12 597 Kč, například v termínu od 27.10. do 7.11. Termíny jsou dostupné téměř každý den, tudíž si lety můžete poskládat dle svých představ. Po cestě vás čeká jeden přestup v Paříži (CDG).

Na palubu Air France si můžete vzít příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 35 x 25 cm a jednu osobní věc (klasicky kabelku či laptop). Do podpalubí si můžete nechat odbavit zavazadlo o hmotnosti do 23 kg. Během letů také dostanete teplé jídlo či svačinu a nápoje.

Podmínky pro cestování

Cesty do Nigérie

Pro vstup do Nigérie je nutné vyplnit příjezdový formulář, očkování či testy již nejsou nutné. Kromě formuláře je ještě nutné mít vízum, o které lze zažádat online či na Velvyslanectví Nigérie v Praze a jeho cena je 160 USD.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla do 23 kg, 1 příruční zavazadlo (55 x 35 x 25 cm) a 1 osobní věc
  • Dostupnost:  září – začátek listopadu 2023
  • Termíny:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Lagosu za 12 597 Kč

Z Vídně do divoké Nigérie


Bude se hodit

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Vídeň (VIE)

Air France

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)