Z Vídně do Bengálského zálivu na neobjevené Andamany
17.5.2024

Z Vídně do Bengálského zálivu na neobjevené Andamany

14 376

O této nabídce

Dneska pro tebe máme další lahůdku v podobě akčních letenek do méně turistických destinací za skvělou cenu. Tentokrát zamíříme do Bengálského zálivu s aerolinkou Air India. Díky ní totiž ulovíš zpáteční letenky z Vídně na (zatím) neobjevené Andamany za cenovku 14 376 Kč, včetně 2 odbavených báglů. Andamanské ostrovy za tuto cenu můžeš navštívit během května a června nebo v srpnu a září letošního roku. Objev jejich nádherné pláže a rozmanitý podvodní svět například v termínu od 14. do 23. září. Po cestě tě vždy čeká jeden delší stop v Dillí, který využij k návštěvě této metropole.

Jak jsme již zmínili, s sebou si vezmeš hned 2 odbavené bágly do 23 kg. Na palubu indické aerolinky si smíš vzít kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 35 × 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Během letů hladovět nebudeš, dostaneš totiž jídlo i nápoje zdarma.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Andamany

Andamanské ostrovy spadají pod Indii a platí pro ně stejné podmínky vstupu. Tou je platné vízum, které si obstaráš na této stránce. Více informací najdeš v našem průvodci.

Náhled letenky z Vídně na Andamany za 14 376 Kč
Z Vídně do Bengálského zálivu na neobjevené Andamany

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air India

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)