Z Vídně do albánské Tirany nejen na prodloužené víkendy
13.12.2021

Z Vídně do albánské Tirany nejen na prodloužené víkendy

634

O této nabídce

Levné letenky na Balkán pořídíte z Vídně na trase do albánské Tirany. Maďarský dopravce Wizz Air nabízí ve svém rezervačním systému zpáteční letenky z Vídně do Tirany za 634 Kč. Linka bude i během zimních měsíců operována 2× týdně (vždy v pondělí a pátek), což vybízí ke krátkému výletu do Albánie na prodloužený víkend. Vzhledem k množství dostupných termínů můžete ale do Albánie vyrazit klidně na celý týden prakticky kdykoliv během ledna či února.

Pokud s Wizz Airem necestujete příliš často nebo nevlastníte členství v jejich Wizz Air Discount Clubu, pak vás jistě potěší, že na inzerované ceny dostanou v tomto případě dosáhnou všichni cestovatelé bez rozdílu. V několik málo termínech mají členové věrnostního programu slevu 5 € (pouze v jednom směru), ve většině je však cena pro všechny cestovatele stejná.

Podmínky pro cestování

Cesta do Albánie

Před cestou do Albánie je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas).

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Albánii“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Albánie momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Za zvážení určitě stojí také půjčení auťáku. Díky němu získáte maximální flexibilitu a poznávání krás Albánie bude daleko jednodušší. Podívejte se do naší autopůjčovny a udělejte si obrázek o dostupné nabídce vozů ve vašem termínu. Pronájem malého vozu na prodloužený víkend (3 dny) vyjde na cca 1 500 Kč.

Náhled letenky z Vídně do Tirany za 634 Kč

Z Vídně do albánské Tirany nejen na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)