Z Vídně do Abú Dhabí za luxusní cenu
28.1.2022

Z Vídně do Abú Dhabí za luxusní cenu

1 466

O této nabídce

Maďarská nízkonákladová aerolinky Wizz Air začne od konce března provozovat novou linku z Vídně do Abú Dhabí. A dnes do svého rezervačního systému nalila další várku levných letenek na této trase! Zaleťte si do Spojených arabských emirátů na naprosto fantastickou cenu – zpáteční letenky z Vídně do Abú Dhabí pořídíte za 1 466 Kč! Létat se bude 2× týdně, vždy v pátek a pondělí. Do Perského zálivu se tedy můžete vydat jak na prodloužený víkend od pátku do pondělí (prakticky tři celé dny pobytu) nebo klidně na celý týden. Nejlevnější letenky aktuálně pořídíte na květnové termíny.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Abú Dhabí

Do května zbývá ještě dost času a podmínky pro cestování do Spojených arabských emirátů se pravděpodobně ještě budou měnit. Aktuálně platí povinnost PCR testu před cestou. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře či aplikace) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Spojených arabských emirátech“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené arabské emiráty momentálně spadají do zelené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Abú Dhabí za 1 466 Kč

Z Vídně do Abú Dhabí za luxusní cenu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)