Z Vídně do Abú Dhabí s odbaveným zavazadlem
18.9.2023

Z Vídně do Abú Dhabí s odbaveným zavazadlem

4 424

O této nabídce

Do Emirátů na křídlech Etihad Airways s odbaveným zavazadlem za cenu Wizz Airu? Proč ne! Tato skvělá aerolinka nabízí říjnové letenky z Vídně do Abú Dhabí (AUH) za super cenu, a to 4 424 Kč. Termíny za tuto cenovku připadají na odlety v pondělí a ve středu po celý říjen, příkladové termíny najdete v níže. Dopřejte si pohodu na Arabském poloostrově například od 16. do 23. října.

Všechny potřebné informace o letišti Abú Dhabí, včetně dopravy do oblíbené Dubaje, najdete v našem průvodci letištěm.

Jak jsme již zmínili, v ceně tarifu máte odbavené zavazadlo do 20 kg a kabinové zavazadlo. Během letu se můžete těšit na teplé občerstvení a nápoje zdarma.

 • Rezervujte: přímo přes stránky Etihad Airways
 • Zavazadla: odbavené zavazadlo do 20 kg + kabinové zavazadlo o rozměrech 56 × 36 × 23 cm
 • Dostupnost: říjen 2023
 • Termíny:
  • 9. 10. – 16. 10.
  • 9. 10. – 18. 10.
  • 11. 10. – 18. 10.
  • 11. 10. – 16. 10.
  • 16. 10. – 23. 10.
  • 16. 10. – 25. 10.
  • 18. 10. – 25. 10.
  • 18. 10. – 23. 10.
  • 23. 10. – 30. 10.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za teplem a pohodou do Emirátů

Abú Dhabí, největší a nejbohatší ze Spojených arabských emirátů, se pyšní mnoha světovými NEJ. Zdánlivě nekonečná poušť Rub al-Chalí je jednou z největších pouští světa, dechberoucí mešita šejka Zayeda bin Sultan Al Nahyana v sobě kromě zlatých detailů a bílých mramorových stěn skrývá také největší koberec, který byl kdy vyroben. Supermoderní Ferrari World je pak největším krytým zábavním parkem světa, a projet se v něm můžete na světově nejrychlejší horské dráze. Abú Dhabí je okázalé, impozantní, hýřící leskem a třpytem, ale jsou to naopak ty nehmatatelné a každodenní věci, které si budete pamatovat nejvíce – ruch na tradičních tržištích, hlasité svolávání z minaretů, vůně šafránu a kardamonu, chuť čerstvě ulovených ryb a konverzace s místními nad šálkem sladkého arabského čaje. Tak už na nic nečekejte a ztraťte se v písečných dunách, odrazech prosklených mrakodrapů a závějích poloprůhledných hedvábných šátků…

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Kdo si v Emirátech nepůjčil luxusní auto, jako by tam ani nebyl. Široký výběr vozidel, od těch luxusních po ty menší a ekonomické, najdete v naší autopůjčovně. Půjčovné začíná na 4 296 Kč na týden.

Podmínky pro cestování

Cesta do Spojených arabských emirátů

Cesty do Emirátů jsou již zcela bez omezení, více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Spojených arabských emirátech“.

Náhled letenky z Vídně do Abú Dhabí za 4 424 Kč
Z Vídně do Abú Dhabí s odbaveným zavazadlem

Bude se hodit

Letiště Abú Dhabí (AUH)

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)