Z Prahy za exotikou na ostrov Mauricius vč. odbaveného zavazadla
19.4.2022

Z Prahy za exotikou na ostrov Mauricius vč. odbaveného zavazadla

12 526

O této nabídce

Za sněhobílými plážemi, slunečními paprsky a průzračnými vodami Indického oceánu se můžete během května a června vydat na Mauricius. Zpáteční letenky z Prahy na tento exotický ostrov pořídíte v nabídce aerolinky Swiss International Air Lines za velmi pěknou cenu 12 526 Kč. Základní tarif „Economy Basic“ přitom obsahuje i odbavené zavazadlo. Routing v obou směrech zahrnuje jeden přestup ve švýcarském Curychu. Ve směru na Mauricius vybírejte odlety v úterý (během května) nebo ve čtvrtek (během června), abyste se vyhnuli dlouhému přestupu. Na zpáteční cestě se nocování v „zemi helvétského kříže“ bohužel nevyhnete.

Podmínky pro cestování

Cesta na Mauricius

Před cestou na Mauricius důrazně doporučujeme disponovat dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas), díky němuž se vyhnete karanténě. Povinný je také vyplněný formulář a cestovní pojištění.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Mauriciu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz na Mauricius

Spisovatel Mark Twain navštívil Mauricius a napsal, že Bůh nejdřív vytvořil tento ostrov a až podle něj pak stvořil nebeský ráj. A opravdu, tyrkysové laguny Indického oceánu, lemovány pásem bělostných pláží a pod vodou kopírovány barvami korálového útesu, oplývají rajskou krásou. Vnitrozemí chrání před paprsky slunce klenba deštných lesů se zvukovou kulisou šumění vodopádů, oblohou poletují ptáci. Botanická zahrada Sir Seewoosagur Ramgoolam dává na odiv exotickou floru, podmořský život je tak skvostný, že potápěči pod hladinou roní slzy štěstí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Mauricius za 12 526 Kč

Z Prahy za exotikou na ostrov Mauricius vč. odbaveného zavazadla


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)