Z Prahy na Tenerife přímým letem (mj. přes Vánoce)
1.11.2021

Z Prahy na Tenerife přímým letem (mj. přes Vánoce)

3 798

O této nabídce

Aerolinka Eurowings včera oficiálně zahájila provoz své nové pražské báze. Od 6. listopadu, tj. následující soboty, se můžeme v jejím podání těšit také na další přímou linku z Prahy na Tenerife. Na největší z Kanárských ostrovů bude prozatím létat 1× týdně (každou sobotu) a doplní na trase tuzemského dopravce Smartwings, který trasu momentálně obsluhuje 3× týdně (pondělí, pátek a sobota). Německý dopravce plánuje v druhé polovině prosince přidat i druhou středeční rotaci. Využijte hned prvního středečního letu (15. prosince) a vyrazte si užít Vánoce na Kanárských ostrovech. Zpáteční letenky z Prahy na Tenerife ulovíte za 3 798 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta na Tenerife

V případě cesty do Španělska, vč. Kanárských ostrovů, musíte před cestou vyplnit tento zdravotnický formulář. Pokud letíte z „rizikových oblastí“, mezi něž momentálně patří i celá ČR je třeba doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG ne starší 48 hodin;
  • negativní PCR test ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v rozmezí 11 – 180 dnů před cestou).

Bezinfekčnost nemusí dokládat děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Španělska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Madridu nebo oficiálním španělském webu.

PS: Aktualizovaný seznam rizikových oblastí pravidelně (vždy v pátek odpoledne) zveřejňuje španělská vláda na tomto webu.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kanárské ostrovy momentálně spadají dokonce do zelené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání ostrova Tenerife bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Ceny pronájmů jsou již během podzimu daleko příznivější než během letních prázdnin.

Náhled letenky z Prahy na Tenerife za 3 798 Kč

Z Prahy na Tenerife přímým letem (mj. přes Vánoce)


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)