Z Prahy na Sicílii – nejen dubnové letenky do Katánie
8.3.2024

Z Prahy na Sicílii – nejen dubnové letenky do Katánie

1 262

O této nabídce

K dubnovému výletu na italskou Sicílii vybízí levné letenky z Prahy (PRG) do Katánie (CTA) od maďarské nízkonákladové aerolinky Wizz Air. Zpáteční letenky z Prahy na Sicílii pořídíte v rezervačním systému dopravce od 1 262 Kč (tato cena tradičně platí pro členy WDC, ostatní si lehce připlatí). Nejlevněji vychází týdenní pobyty od úterý do úterý během dubna, nicméně za ceny pohybující se do dvou tisíc Kč je možné zakoupit letenky také na vybrané termíny v květnu a první polovině června.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Veškeré informace o letišti v Katánii (CTA), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města či dalších míst na Sicílii, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Užij si jarní Sicílii

Sicílie mimo léto je slunná i větrná, ale stále chutná. V ulicích barevných městeček se prodávají ručně vyráběné těstoviny a čerstvé ryby, kolem to voní po pomerančích. Díky teplému vzduchu z Afriky tam panuje příjemné klima, jen občas prostřídané nespoutaným sciroccem přinášejícím silné bouřky. Mezitím co na hřebenech pohoří Madonie leží sněhová pokrývka a na Etně se lyžuje, dole na písečných plážích je příjemných 20 stupňů a Jónské, Tyrhénské i Středozemní moře láká svou průzračnou vodou otužilce ke koupání. Turistů je tu od podzimu do jara pomálu a tak je tohle období ideální na prozkoumávání památek a vykopávek i krásné přírody.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Sicílie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během jarních měsíců vyjde týdenní pronájem malého auťáku na Sicílii na cca 3 tisíce Kč.

Náhled letenky z Prahy do Katánie za 1 262 Kč

Z Prahy na Sicílii – nejen dubnové letenky do Katánie


Bude se hodit

Letiště Katánie (CTA)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)