Z Prahy na Maltu přímým letem v druhé půlce léta
1.7.2024

Z Prahy na Maltu přímým letem v druhé půlce léta

3 688

O této nabídce

Destinací, která ti umožní skloubit dovolenou u moře společně s bohatým kulturním vyžitím i pestrým nočním životem, je středomořský ostrov Malta. Využij akčních letenek od tamějšího národního dopravce KM Malta Airlines a zaleťsi na jih Evropy. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) na Maltu (MLA) v jeho rezervačním systému ulovíš za pěknou cenu 3 688 Kč. K dispozici máš termíny v druhé polovině letošního léta od srpna do října. Spojení je v provozu 3× týdně (úterý, čtvrtek a sobota).

Veškeré informace o letišti Malta – Luqa (MLA), vč. tipů na dopravu z letiště do centra ostrova, nalezneš v našem průvodci.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem pro poznávání celého ostrova je vlastní auťák. Neponechej nic náhodě a zarezervuj si ho rovnou v návaznosti na nákup letenek. Přehled všech dostupných nabídek najdeš hezky pohromadě v naší autopůjčovně. Týdenní pronájem malého vozu tě v závěru letní sezony vyjde na 2 tisíce Kč.

Náhled letenky z Prahy na Maltu za 3 688 Kč

Z Prahy na Maltu přímým letem v druhé půlce léta


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Malta)

Let zpátky

Praha - Letiště Václava Havla - Malta - Praha - Letiště Václava Havla
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Malta (MLA)

Letiště Praha (PRG)

KM Malta Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)