Z Prahy na Mallorcu i o letních prázdninách
11.4.2024

Z Prahy na Mallorcu i o letních prázdninách

od 2 063

O této nabídce

Je nejvyšší čas k naplánování letní dovolené u moře a rozhodování o destinaci vám usnadní britská aerolinka easyJet. Ta totiž nabízí letenky na nové lince z Prahy na oblíbenou Mallorcu za skvělou cenu. Ta začíná na 2 063 Kč v termínech od června do září, včetně letních prázdnin! Tak na nic nečekejte a ulovte si letenky třeba v termínu od 30. května do 2. června. Mallorcu si prostě zamilujete.

V ceně máte u easyJetu příruční zavazadlo o rozměrech do 45 × 36 × 20 cm, větší kabinové zavazadlo si přikoupíte za 877 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 15 kg vás vyjde na 1 349 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Letní dovolená na Mallorce

Mallorca je španělskou perlou na mapě odpočinkových destinací. Zlaté písky pozvolně klesající do tyrkysových vod Středozemního moře a pláže stíněné listy palem vás na chvilku přenesou do tropického ráje. Aquaparky plné prudkých skluzavek a zakroucených tobogánů se postarají o zábavu dětí i dospělých a noční kluby vás rozhoupou v rytmech vášně. Vydejte se také za památkami anebo v Palmě sedněte do historického vláčku směr půvabné městečko Sóller, trasa vede přes nesčetně mostů a tunelů pohořím a výhledy jsou opravdu romantické.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si alespoň na část pobytu auto a prozkoumejte krásy Mallorcy. Perfektní kára na vás čeká v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 563 Kč na den.

Náhled letenky z Prahy na Mallorcu za 2 063 Kč

Z Prahy na Mallorcu i o letních prázdninách


Bude se hodit

Letiště Palma de Mallorca (PMI)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)