Z Prahy na letní Ibizu s pětihvězdovou Lufthansou
12.6.2020

Z Prahy na letní Ibizu s pětihvězdovou Lufthansou

2 718

O této nabídce

Chcete zažít pořádnou letní párty? Vydejte se za zábavou i odpočinkem na Baleárské ostrovy. Zpáteční letenky z Prahy na Ibizu s pětihvězdičkovou aerolinkou Lufthansa nyní pořídíte už za 2 718 Kč. K dispozici je spoustu termínů přes letní prázdniny, nejlevněji však vychází „turnusy“ od soboty do soboty. Cestou vás čeká jeden rychlý přestup ve Frankfurtu nebo Mnichově. V ceně letenek se nachází pouze příruční zavazadlo o maximální hmotnosti 8 kg. Pokud však preferujete klasickou letní dovolenou s odbaveným kufrem, mrkněte do našeho kalendáře.

Proč letět na Ibizu?

Ibiza – místo, kde bublinky i hudba tečou proudem, tančí se v klubech, na plážích i na lodích! A jak se tenhle ostrov postará o vaši zábavu, postará se také o následnou regeneraci. K načerpání energie a relaxaci doporučuje magické souostroví Es Vedrà a Es Vedranel. K pročištění hlavy výstup na nejvyšší horu Talaiassa. Nic náročného, ale vůně borovic a čerstvý vzduch dokážou zázraky. V historickém hlavním městě – jednom z nejstarších na světě – si srovnáte žaludek výtečnými tapas nebo třeba dokonalou zmrzlinou. Na pláži Cala Tarida se pak můžete dívat do blankytně modré, což skvěle uklidňuje, a pak… až slunce zapadne za obzor…

 • Rezervujte: přes web dopravce, s kufrem přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: příruční s limitem 55 x 40 x 23 cm a hmotností 8 kg
 • Dostupnost: červenec – září 2020
 • Termíny:
  • 11. – 18. červenec
  • 18. – 25 červenec
  • 15. – 22. srpen
  • 22. – 29. srpen
  • 12. – 19. září (za 2 832 Kč)

Ubytování

Ceny ubytování se na Ibize standardně neřadí zrovna k těm nejlevnějším, nicméně letošní specifické léto by mohlo znamenat drobnou výjimku. Nejlépe vycházejí apartmány skrz portál Air Bnb, ovšem i zde počítejte s cenou minimálně 1 000 Kč/os./noc. Další možnosti ubytovacích kapacit hledejte na Bookingu či Hotels.com.

Autopůjčovna

Určitě si na Ibize půjčte auťák, jen díky němu vytěžíte z návštěvy ostrova i během pár dní úplné maximum. Mrkněte do naší autopůjčovny, kde naleznete nejširší nabídku všech dostupných vozů na ostrově.

Náhled zpátečních letenek s Lufthansou z Prahy na Ibizu za 2 718 Kč

Z Prahy na letní Ibizu s pětihvězdovou Lufthansou

Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Praha (PRG)

Lufthansa

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)