Z Prahy na červnovou Sicílii: do Katánie
7.6.2022

Z Prahy na červnovou Sicílii: do Katánie

1 168

O této nabídce

Levné letenky z Prahy k moři budou během letošního léta velmi nedostatkové zboží, to je vzhledem k výrazné poptávce jasné již nyní. O to více atraktivní jsou tipy jako ten dnešní – zpáteční letenky z Prahy na Sicílii do Katánie za 1 168 Kč. Nejlevnější letenky uloví „klasicky“ členové WDC přímo v rezervačním systému aerolinky Wizz Air (ceny pro nečleny začínají na 1 688 Kč).

Letenky na východní pobřeží Sicílie ulovíte za velmi pěkné ceny prakticky po celou druhou polovinu června, kdy se jejich ceny pohybují v rozmezí od 1 do 2,5 tisíce Kč. Pro některé cestovatele může být zajímavý i lehce dražší termín od 29. června do 6. července, kdy však k dovolené využijete hned dva státní svátky.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je od 1. června 2022 konečně po dvou letech „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Sicílie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během letošního léta je potřeba počítat s vyššími cenami pronájmu prakticky všude v Evropě. Pronájem auťáku vyjde na Sicílii během června na cca 2 tisíce Kč/den, s čímž je třeba dopředu počítat.

Náhled letenky z Prahy do Katánie za 1 168 Kč

Z Prahy na červnovou Sicílii: do Katánie


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)