Z Prahy na Bali s Qatar Airways (návrat do Vídně)
19.5.2020

Z Prahy na Bali s Qatar Airways (návrat do Vídně)

14 996

O této nabídce

Se zajímavou a lákavou nabídkou se dnes vytasila luxusní aerolinka Qatar Airways. Letenky z Prahy na indonéský ostrov Bali (s návratem do Vídně) pořídíte za parádních 14 996 Kč. Cestou vás čeká jeden rychlý přestup v Dauhá. V ceně letenek je navíc libovolný počet odbavených zavazadel o celkové maximální hmotnosti 30 kg.  Z Bali si tak můžete přivézt, kromě zážitků, i pořádnou kupu suvenýrů. Akční letenky z Prahy na Bali jsou dostupné od ledna do května 2021. Letenky tak můžete rezervovat například v termínu od 26. ledna do 5. února.

Proč letět na Bali?

Říkají, že Bali je ráj! Ale nečekejte bílé pláže lemované palmami! Čekejte nejmilejší lidi na světě, kteří nikam nespěchají, nepřestávají se usmívat a svou náturou vás brzy nakazí. Čekejte, obrovskou chuť surfovat, stejně jako se potápět, protože obojí tu patří k nejkrásnějším na světě. Čekejte silnice přeplněné skútry, ze kterých ale nikdo nekřičí, že jezdíte jak ponocní. Čekejte nejromantičtější východ slunce ze sopky Batur, opice, které vás okradou rychleji než čeští kapsáři, úžasné chrámy, vysoké vodopády, skvělé jídlo, Bintang – pivo, co vás zchladí, psy, válející se všude a především pocit absolutní spokojenosti, který vás ujistí, že se právě nacházíte v ráji!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: libovolný počet zavazadel o celkové hmotnosti max. 30 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: leden – květen 2021
  • Termíny: >> v našem kalendáři

Ubytování

Širokou a pestrou paletu nabídek ubytka hledejte tradičně na Bookingu či Agodě, kde na vás zejména v jihovýchodní Asii mohou čekat zajímavější ceny. Zůstane-li ve vnitrozemí, mrkněte se na tyto stylové chatky za 460 Kč/os./noc. V případě, že budete pobývat u jihozápadních mořských břehů, ubytujte se třeba v tomto Bali Natha Beach Front resortu za 810 Kč/os./noc i se snídaní v ceně.

Náhled letenek z Prahy na Bali s návratem do Vídně za 14 996 Kč

Z Prahy na Bali s Qatar Airways (návrat do Vídně)


Bude se hodit

Letiště Denpasar (DPS)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Qatar Airways

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)