Z Prahy do Ženevy na prodloužené víkendy
19.10.2023

Z Prahy do Ženevy na prodloužené víkendy

1 173

O této nabídce

Konkurence aerolinek easyJet a Eurowings na přímé lince z Prahy do Ženevy přináší sladké ovoce v podobě levných letenek. Do oblíbené švýcarské destinace si zaletíte na víkendy či prodloužené víkendy od 1 173 Kč. Termíny jsou dostupné od ledna do dubna 2024 a nejlevněji vás vyjde například prodloužený víkend od 19. do 22. dubna na křídlech easyJetu.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o max. rozměrech 45 × 36 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si koupíte od 711 Kč za let a odbavené zavazadlo do 15 kg vás vyjde na příplatek od 899 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za poznáním nejen kouzelné Ženevy

Ženeva je často nazývána hlavním městem míru, a svému jménu dostává. Poklidně si leží na březích křišťálově průzračného jezera, schovaná mezi zasněženými vrcholky Alp. V srdci dlážděného Starého města se mohutně tyčí katedrála St. Pierre a celé centrum je tak maličkaté, že ho v klidu projdete pěšky. Vydejte se ale i za hranice Ženevy, poznávejte přírodní bohatství dechberoucího Švýcarska i nedaleké Francie. Vždyť je to jen kousek na nejvyššího evropského velikána Mont Blanc!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Švýcarska

Do Švýcarska je podíváte již zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Švýcarsku“.

Náhled letenky z Prahy do Ženevy za 1 173 Kč
Z Prahy do Ženevy na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Ženeva (GVA)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)