Z Prahy do Ženevy na podzimní prodloužené víkendy
15.6.2024

Z Prahy do Ženevy na podzimní prodloužené víkendy

od 1 418

O této nabídce

Na lince z Prahy do Ženevy klasicky probíhá konkurenční soupeření mezi aerolinkami easyJet a Eurowings, které tlačí ceny letenek dolů. To samozřejmě těší nás, cestovatele, a ty si můžeš do Švýcarska zaletět na podzimní prodloužené víkendy od 1 418 Kč. Termínů je k mání více než dost od září do prosince, tak si dopřej víkend plný čokolády a sýrů například od 15. do 18. listopadu.

Ať už poletíš z easyJetem nebo Eurowings, v ceně letenky máš jedno příruční zavazadlo. Větší kabinový bágl si přikoupíš od 719 Kč za let. Případně odbavený bágl do 15 kg tě vyjde od 935 Kč v jednom směru.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na prodloužený víkend do Ženevy

Navštiv kraj čokolády a sýrů, přesný jako hodinky. Svůj výlet úchvatným Švýcarskem začni v Ženevě, je úplně jiná, než bys čekal. I když je kosmopolitním centrem a domovem velkých organizací, působí spíš jak klidná vesnička pokojně ležící na břehu průzračného Ženevského jezera. Nabízí malebné staré město i světově proslavený CERN. Ženeva je ale především branou k naprosto dechberoucímu hornatému okolí, k romantickým výhledům na zámek Château de Chillon a k vinným révám Lavaux.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Ženevy za 1 418 Kč
Z Prahy do Ženevy na podzimní prodloužené víkendy

 

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Ženeva (GVA)

easyJet

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)