Z Prahy do Vietnamu: Ho Či Minovo město s Turkish Airlines
19.6.2023

Z Prahy do Vietnamu: Ho Či Minovo město s Turkish Airlines

15 738

O této nabídce

Akčních letenek do jihovýchodní Asie, Vietnam nevyjímaje, je v posledních měsících jako šafránu. Leckteré letenky, které bychom dříve považovali za průměrné, tak nyní získávají punc zajímavé nabídky. A přesně takovou je i aktuální promo turecké letecké společnosti Turkish Airlines. Kromě pěkných cen letenek z Prahy na Maledivy (viz včerejší tip  na letenky za 15 538 Kč) ulovíte v rezervačním systému dopravce také relativně levné zpáteční letenky z Prahy do Vietnamu, konkrétně do Ho Či Minova města na jihu země, za 15 738 Kč.

Dostupných termínů není tolik, ale jsou rozprostřeny v termínech od října do března příštího roku (viz naše kalendáře níže). Samozřejmostí je štědrá zavazadlová politika aerolinky, která vám umožní zdarma přepravit až 46 kg batožiny. Routing v obou směrech obsahuje jeden středně dlouhý přestup v tureckém Istanbulu (IST).

Ochutnejte jižní Vietnam

Vydáváte se ochutnat Jižní Vietnam? Připravte se na mimořádné delikatesy, nejen na talíři. V sedle plechových koní si vychutnejte 160 km úchvatné přírody a zážitků po Hai Van Pass kolem Sloního vodopádu, slavného 21 km dlouhého Průsmyku mořských proudů Hai Van, nádherné pláže v Da Nang a na Mramorové hoře navštivte jeskyň se soškami Buddhy. Nebo raději slaníte vodopády, skočíte šipku do jezer a odřete si zadky v přírodních tobogánech v Dalatu, potopíte se za super ceny v Nha Trang a „zastanujete“ na pláži v Mui Ne? Ideální bude vietnamské tapas – od každého, co jih této země nabízí, si ukousněte pořádný kus!

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta na Vietnamu

Cestování do Vietnamu je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Nezapomeňte ale na turistické vízum. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Vietnamu“.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Ho Či Minova města za 15 738 Kč

Z Prahy do Vietnamu: Ho Či Minovo město s Turkish Airlines


Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)