Z Prahy na rajské Maledivy s Turkish Airlines
18.6.2023

Z Prahy na rajské Maledivy s Turkish Airlines

15 538

O této nabídce

Díky aktuálnímu promo tarifu tureckého národního dopravce Turkish Airlines si můžete snadno naplánovat nezapomenutelný výlet do ráje na zemi, na souostroví Maledivy nacházející se ve vodách Indického oceánu. Zpáteční letenky z Prahy na Maledivy pořídíte za 15 538 Kč, což je optikou dlouhodobé nabídky letenek z České republiky do této ikonické destinace velmi hezká cena.

Štědrá zavazadlová politika tureckého dopravce vám umožní zdarma přepravit odbavené zavazadlo s hmotnostním limitem 30 kg. Vybírat můžete z dostupných termínů v našem kalendáři – od závěru října do prosince. V obou směrech vás čeká jeden klidný přestup v tureckém Istanbulu (IST).

Akční letenky na Maledivy

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maledivy

Cestování na Maledivy je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, jedinou podmínkou zůstalo vyplnění příjezdového formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Maledivách“.

A proč vlastně vyrazit na právě na Maledivy?

Malé divy mají Male – nejmenší hlavní město světa. Tím však výčet MALÉho končí! Zážitky, které si odsud odvezete, budou obrovské! Žádný strach o peněženku, ostrovy projedete i s batohem! Cenově nejpříznivější je Dhiffushi, součást atolu Kaafu, kde jsou pláže stejně úchvatné jako na místech dražších. Skvělé jídlo za příjemný peníz ochutnáte na Guraidhoo, kde jsou tři restaurace a těžko říct, ve které chutnají rybí speciality lépe! Kam za faunou? Na Fuvahmulah! Ten milují všichni ptáci z okolí a pod hladinou se tu prohání tolik druhů ryb, jako nikde jinde na Maledivách. A nikam nepospíchejte, poMALÉ tempo se k MALEDIVÁM hodí mnohem víc!

Náhled letenky z Prahy na Maledivy za 15 538 Kč

Z Prahy na rajské Maledivy s Turkish Airlines


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)