Z Prahy do Vietnamu: Hanoj i Ho Či Minovo město s odbaveným zavazadlem
22.12.2022

Z Prahy do Vietnamu: Hanoj i Ho Či Minovo město s odbaveným zavazadlem

13 157

O této nabídce

Kromě levných letenek z Prahy do New Yorku můžete v aktuální vánoční promo akci aerolinky Singapore Airlines pořídit také výhodné letenky do Vietnamu! Vydat se můžete jak na sever země do hlavního města, Hanoje, tak na samotný jih Vietnamu do Ho Či Minova města. Zpáteční letenky z Prahy do Vietnamu včetně odbaveného zavazadla ulovíte v rezervačním systému aerolinky za velmi pěkné ceny od 13 157 Kč. Atraktivitu nabídky navíc zvyšuje současný trend, který levným letenkám do celé jihovýchodní Asie příliš nepřeje. Zajímavých tipů na letenky do Vietnamu je proto letos poskromnu.

Dostupné jsou termíny od druhé poloviny dubna do června a poté během podzimu (primárně v říjnu a listopadu). Routing v obou směrech zahrnuje dva přestupy: jeden na blízkém německém letišti (Frankfurt nebo Mnichov), kam vás z Prahy dopraví Lufthansa, a druhý v domácím hubu aerolinky (tedy v Singapuru).

Podmínky pro cestování

Cesta na Vietnamu

Cestování do Vietnamu je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Nezapomeňte ale na turistické vízum. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Vietnamu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo na stránkách aerolinky Singapore Airlines
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 25 kg
 • Dostupnost: duben – červen + září – listopad 2023
 • Příkladové termíny:
  • 25. 4. – 8. 5.
  • 5. – 21. 5.
  • 15. – 29. 5.
  • 5. – 17. 6.
  • 28. 10. – 7. 11.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Hanoj jako vstupní brána do Vietnamu

Neexistuje lepší startovní místo na poznávání této nádherné země než Hanoj, autentická hlavní metropole s výhodnou polohou pro poznávání koutů severního Vietnamu. Vyrazit můžete na sever do Halong Bay, oblasti s krasovými ostrůvky zapsané na seznamu UNESCO, nebo na jih do oblasti Tam Coc, která vás uchvátí malebnou krasovou krajinou. No a nebo se můžete vydat na západ do Sapy, oblasti Ha Giang apod. Než ale zmizíte z této metropole, nevynechejte návštěvu některé z kaváren s dětskými sesličkami a dejte si výbornou vietnamskou kávu a pozorujte každodenní ruch – zamilujete se nejen do té kávy, ale do vietnamského stylu života.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Hanoje za 13 157 Kč

Z Prahy do Vietnamu: Hanoj i Ho Či Minovo město s odbaveným zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Singapore Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)