Z Prahy do Stockholmu na prodloužené víkendy
28.7.2021

Z Prahy do Stockholmu na prodloužené víkendy

518

O této nabídce

Na prodloužené víkendy si můžete zaletět z Prahy do Stockholmu doslova za pár stovek. V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Stockholmu za 518 Kč, a to na prodloužené víkendy v září. Během srpna si budete muset několik stokorun připlatit, nicméně stále se jedná o velmi sympatické ceny vzhledem k letní sezoně. Ideální rotace s odletem v pátek odpoledne a návratem v pondělí „po obědě“ vybízí přesně k výletu na prodloužený víkend. Tak vzhůru na sever, vzhůru do Stockholmu.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Švédska musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní test (lze AG nebo PCR) ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 180 dnech).

Výjimku mají děti mladší 18 let. Více informací o cestách do Lotyšska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR ve Stockholmu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Švédsko je aktuálně zařazeno do zelené kategorie.

Co čekat od Stockholmu?

“Město na tisíci ostrovech” protkané sítí vodních kanálů si vás hned získá. Na chvíli zpomalte a vychutnejte si tu všudypřítomnou zeleň, čistotu a pohostinnost vřelých Švédů. V historickém centru najdete majestátní královský palác a na ostrově Djurgården zase nejstarší skanzen světa. Stockholm je mekkou designu a za uměleckými poklady nemusíte chodit daleko. Téměř stovka podzemních stanic  metra je totiž vyzdobena sochami, malbami, mozaikami a reliéfy několika desítek umělců, například stanicí Kungsträdgården se táhne od podlahy až po strop obří šachovnice a ve výklencích pak stojí sochy jak z antického Řecka.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Stockholmu (případně i kdekoliv jinde ve Švédsku) se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. V příkladovém termínu bychom si vybrali tento tříhvězdový First Hotel Kungsbron v centru Stockholmu se snídaní v ceně za 1 107 Kč/os./noc anebo tento Connect Hotel City taktéž se snídaní v ceně za 803 Kč/os./noc. 

Náhled letenky z Prahy do Stockholmu za 518 Kč

Z Prahy do Stockholmu na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)