Z Prahy do Stockholmu na jarní prodloužené víkendy
14.12.2023

Z Prahy do Stockholmu na jarní prodloužené víkendy

od 2 198

O této nabídce

Přemýšlíte kam vyrazit během jara? Tak to pro vás dnes máme skvělý tip – letenky z Prahy do švédského Stockholmu na jarní prodloužené víkendy. Pořídíte je u aerolinky Eurowings od 2 198 Kč a jsou k mání od dubna do června příštího roku. Nejlevněji vás vyjde termín od 12. do 14. dubna. Cílovým přístavem pro vás bude hlavní stockholmské letiště Arlanda (ARN).

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 40 × 35 × 25 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 685 Kč za jeden směr. Odbavené zavazadlo do 12 kg vás vyjde na příplatek od 496 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Jarní prodloužené víkendy ve Stockholmu

Benátky severu a možná ještě hezčí, než ty opravdové. To je Stockholm, město neuvěřitelného klidu a všudypřítomné zeleně. Broďte se vodními kanály nebo se vydejte lodí na vikingský ostrov Björkö, navštivte nejstarší skanzen na světě, slavnou radnici či úchvatné Nobelovo muzeum.

Stockholmské město je největší švédskou galerií, pod zemí totiž ukrývá desítky různě zdobených stanic metra. Vystupte na T-Centralen a přeneste se do snové říše plné světle modrých a fialových rostlin, na stanici Östermalmstorg se zase poučíte o právech žen a ekologii.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud plánujete ve Švédsku strávit více času a objevovat krásy Skandinávie, doporučujeme půjčit si auto. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás půjčovné vyjde od 954 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Švédska

Cesty do Skandinávie jsou zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Švédsku“.

Náhled letenky z Prahy do Stockholmu za 2 198 Kč
Z Prahy do Stockholmu na jarní prodloužené víkendy

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Stockholm-Arlanda (ARN)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)