Z Prahy do španělského Alicante na nové lince easyJetu
7.11.2023

Z Prahy do španělského Alicante na nové lince easyJetu

1 148

O této nabídce

Britská nízkonákladová aerolinka easyJet v noci zveřejnila aktualizaci svého letového řádu, která obsahuje mj. 28 nových linek. Jednou z nich je také nové přímé spojení Prahy (PRG) a Alicante (ALC). Do oblíbeného španělského letoviska ležícího na břehu Středozemního moře bude dopravce létat od dubna do srpna příštího roku. Nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Alicante aktuálně v jeho rezervačním systému ulovíte za 1 148 Kč (termín od 15. do 22. dubna). Letenky na všechny termíny, vč. prodloužených víkendů (létá se totiž bude vždy v pátky a pondělky), ale pořídíte do 3 tisíc Kč, což je na hlavní sezonu skvělá cena.

Více detailů o nové lince, vč. podrobného letového řádu, jsme pro vás shrnuli v našem magazínovém článku.

Veškeré informace o letišti na Alicante (ALC), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce easyJet
 • Zavazadla: příruční s rozměry 45 × 36 × 20 cm
 • Dostupnost: duben – srpen 2024
 • Příkladové termíny:
  • 15. – 22. 4. za 1 148 Kč
  • 19. – 22. 4. za 1 763 Kč
  • 6. – 13. 5. za 1 768 Kč
  • 10. – 17. 6. za 1 467 Kč
  •  29. 7. – 5. 8. za 2 558 Kč
  • 5. – 12. 8. za 2 156 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ke Středozemnímu moři do Alicante

Španělské Alicante je ideálním letoviskem k odpočinkové dovolené. Tyrkysová voda Středozemního moře s příjemnou teplotou na koupání šumí tam, kde se dotýká zlatého písku. Slunce má sílu a jídlo podávané v místních kafeteriích se vyznačuje tak lahodnou chutí, že se vám ještě dlouho budou sbíhat sliny. Nenechte se ale zmýlit – Alicante není jen o relaxu a opíjení. V okolí se nachází tolik historických, kulturních i přírodních zajímavostí, které stojí za výlet! Plujte lodí na Tabarca Island – nejmenší obydlený ostrůvek Španělska. Pro milovníky památek je tu Murcía a Cartagena a jejich úchvatné hrady. Krápníkovou jeskyni Canelobre prosvěcují barvy, působí přímo magicky. V Alicante a okolí si zkrátka každý najde to své!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Prahy do Alicante za 1 148 Kč

Z Prahy do španělského Alicante na nové lince easyJetu


Bude se hodit

Letiště Alicante (ALC)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)