Z Prahy do Skotska: Edinburgh na prodloužené víkendy
25.1.2022

Z Prahy do Skotska: Edinburgh na prodloužené víkendy

819

O této nabídce

Příjemné novinky, které k nám včera přiletěly z Britských ostrovů, se netýkají pouze Anglie, ale také Skotska. Od 11. února 2022 bude pro očkované cestovatele při cestě do Edinburghu jedinou byrokratickou povinností příjezdový formulář. Využijte toho a vyrazte do Skotska na prodloužené víkendy v druhé polovině února nebo během března. Zpáteční letenky z Prahy do Edinburghu ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za prima cenu 819 Kč!

Podmínky pro cestování

Cesta do Skotska

Při cestě do Skotska si od 11. února vystačíte „pouze“ s dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Velká Británie momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na prodloužený víkend do Skotska

Zem tajemstvím opředených vřesovišť s melancholickým počasím a z dáli znějícími tóny dud. Edinburgh je klenotem celého Skotska, Královská míle vás provede od jeho pyšně se tyčícího hradu přes tři kostely až ke královskému paláci a opatství v Holyroodu. Poté se vydejte na pouť až na daleký sever, do větrem ošlehaných kopců a malebných údolí mezi nimi, do krajiny opuštěné, vzpurné, ale i odměňující, a to svou krásou a výhledy do dáli. Zavítejte na Isle of Skye, nazývaný výkladní skříní Skotska, romantické zříceniny tam zdobí zvlněný kraj.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Edinburghu za 819 Kč

Z Prahy do Skotska: Edinburgh na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)