Z Prahy do Saúdské Arábie: akční letenky do Džiddy a Rijádu
28.6.2022

Z Prahy do Saúdské Arábie: akční letenky do Džiddy a Rijádu

5 795

O této nabídce

Letecká společnost Aegean Airlines opět přichází s akčními letenkami do Saúdské Arábie! V promo tarifu, který je platný do zítra, můžete v rezervačním systému aerolinky ulovit zpáteční letenky z Prahy do Džiddy za 5 795 Kč, zpáteční letenky z Prahy do hlavního města, Rijádu, za 6 934 Kč nebo si nakombinovat open-jaw letenky s příletem do Džiddy a odletem z Rijádu za 6 365 Kč. Vyrazit prozkoumávat Saúdskoarabské království můžete během zimních měsíců od ledna do března příštího roku, což je zároveň i ideální volba k návštěvě této části světa, neboť vás nebudou trápit velká vedra.

Základní tarif obsahuje i odbavené zavazadlo á 23 kg a cesta z Prahy do Saúdské Arábie i zpět zahrnuje jeden pohodový přestup v řeckých Athénách.

PS: Se Saúdskou Arábií máme bohaté zkušenosti. Jirka ji, roce 2019 – tedy krátce po jejím otevření turistům, projel autem (viz jeho cestopisy: Saúdská I, Saúdská II), zatímco Tonda v ní strávil dva týdny na přelomu letošního dubna a května a cestoval stopem + veřejnou dopravou. Pokud vás cokoliv k zajímá, stačí se zeptat v komentářích. 

Podmínky pro cestování

Cesta do Saúdské Arábie

Před cestou do Saúdské Arábie je nutné vyplnit formulář Muqeem a disponovat turistickým vízem (to je vydáváno v balíčku s cestovním pojištěním) – cena balíčku á 540 SAR neboli 3 300 Kč. Na místě se vám bude také hodit očkovací certifikát, vč. dokladu o absolvovaném boosteru.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Saúdské Arábii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Saúdská Arábie je velmi rozlehlá země a při její návštěvě se vám určitě bude hodit vlastní auto. Nenechte nic náhodě a zarezervujte si dopředu svého parťáka na cesty v naší autopůjčovně.

Nevyberete-li si z nabídky velkých světových půjčoven, můžete zkusit ty lokální:  Yelo, Hanco nebo Key.

Náhled letenky z Prahy do Džiddy za 5 795 Kč
Z Prahy do Saúdské Arábie: akční letenky do Džiddy a Rijádu

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Aegean Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)