Z Prahy do Říma za TOP cenu
2.2.2022

Z Prahy do Říma za TOP cenu

280

O této nabídce

V dnešní akci Wizz Airu ulovíte ještě levnější letenky z Prahy do Říma, než jsme inzerovali v pondělí. Nejlevnější letenky na prodloužený víkend z Prahy do Říma čekají pouze ty nejrychlejší cestovatele. Zpáteční letenky za 280 Kč jsou totiž v termínu od 19. do 22. února dostupné jen v omezeném počtu – 2 ks za 280 Kč, 2 ks za 399 Kč a 2 ks za 604 Kč. Za skvělou cenu ale ulovíte také letenky s odletem o týden dříve, tj. v termínu od 12. do 15. února.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Nově vám při cestě do Itálie postačí doklad o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled 2 ks zpátečních letenek z Prahy do Říma za 280 Kč/os.
Z Prahy do Říma za TOP cenu

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)