Z Prahy do Porta nejen na prodloužené víkendy
3.6.2024

Z Prahy do Porta nejen na prodloužené víkendy

od 1 952

O této nabídce

Nech se opít nejen portským vínem, ale krásou samotného Porta. Zpáteční letenky z Prahy do Porta nabízí aerolinka easyJet a ty je ulovíš nejen na prodloužené víkendy od 1 952 Kč. Termíny za fajn ceny pořídíš od ledna do března příštího roku, jeden je k mání také v prosinci. Tak na nic nečekej a navštiv Porto, které si prostě zamiluješ, například v termínu od 11. do 14. ledna. 

V ceně letenky máš jedno příruční zavazadlo o rozměrech do 45 × 36 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíš za 786 Kč v jednom směru. Pokud si plánuješ dovézt hodně portského v odbaveném báglu, připrav se na příplatek 890 Kč za směr.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Porto si zamiluješ na první pohled

Porto je bez přehánění jedno z nejkrásnějších měst v Evropě, které se nesmazatelně vryje do srdce každému, kdo jej navštíví. Ještě dlouho po návratu budeš vzpomínat na spleť úzkých uliček strmě stoupajících od řeky do centra a příjemnou chuť portského v některé z místních hospůdek. Porto nabízí také jedno z nejfotogeničtějších panoramat na světě v čele s ocelovými mosty přes řeku Duoro navrženými Eiffelovými žáky, historickými pestrobarevnými domy místních kupců a loděmi naloženými sudy s portským vínem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud budeš mít více času, určitě se vydej i za brány Porta – jak jinak než v super káře. Najdeš ji v naší autopůjčovně, kde tě vyjde od 480 Kč na den.

Náhled letenky z Prahy do Porta za 1 952 Kč
Z Prahy do Porta nejen na prodloužené víkendy

Bude se hodit

Letiště Porto (OPO)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)