Z Prahy do Porta na prodloužené zimní víkendy
13.6.2023

Z Prahy do Porta na prodloužené zimní víkendy

2 166

O této nabídce

V pátek jsme vám přinesli tip na levné first-minute letenky z Prahy do Lisabonu za 1 835 Kč. Zimní letový řád nízkonákladové společnosti easyJet ale nabídne taktéž levné letenky z Prahy do severního Portugalska. Zpáteční letenky z Prahy do Porta ulovíte v rezervačním systému dopravce za ceny začínající na 2 166 Kč.

Během zimních měsíců, od listopadu do března, bude aerolinka na lince létat, stejně jako doposud, 2× týdně (sobotní rotace zůstane a středeční bude nahrazena letem v úterý). Díky tomu můžete k výletu do Porta využít třeba libovolný zimní prodloužený víkend a naši středoevropskou zimu si zajímavě zpestřit! Příjemné jsou i časy letů – odlet z Prahy v sobotu v poledne + návrat tamtéž v úterý navečer.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce easyJet
 • Zavazadla: příruční s rozměry 45 × 36 × 20 cm
 • Dostupnost: prosinec 2023 – březen 2024
 • Příkladové termíny:
  • 16. – 19. 12. za 2 897 Kč
  • 6. – 9. 1. za 2 166 Kč
  • 13. – 16. 1. za 2 166 Kč
  • 20. – 23. 1. za 2 467 Kč
  • 27. – 30. 1. za 2 379 Kč
  • 24. – 27. 2. 2 587Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do pevninského Portugalska je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Podmínky pro cestování

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Náhled letenky z Prahy do Porta za 2 166 Kč
Z Prahy do Porta na prodloužené zimní víkendy

Bude se hodit

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)