Z Prahy do Lisabonu na prodloužené víkendy přes celou zimu
9.6.2023

Z Prahy do Lisabonu na prodloužené víkendy přes celou zimu

1 835

O této nabídce

Britská nízkonákladová aerolinka easyJet dnes do svého rezervačního systému nahrála letenky na zimní letový řád 2023/2024. Týká se to také letošní novinky v podobě spojení z Prahy do Lisabonu. Stejně jako během letní sezony se mezi oběmi metropolemi bude létat 3× týdně – namísto pondělí, středy a pátku jsou ale nově rotace vypsány na úterý, čtvrtek a sobotu. Zpáteční letenky z Prahy do Lisabonu pak ulovíte, zatím prakticky ve všech zimních termínech, za parádní cenu 1 835 Kč! Přímo se proto nabízí vyrazit za příjemnějším klimatem na prodloužený víkend do Portugalska.

S nákupem případně dlouho neváhejte. Těch nejlevnějších letenek je omezené množství a levněji, než okamžitě po jejich nahrání do rezervačního systému, zpravidla u easyJetu během roku ulovit nejdou…

Na prodloužený víkend do Lisabonu

Říká se, že jsou na světě jen dvě skupiny lidí – ti, kteří nikdy nebyli v Lisabonu, a ti, kteří ho milují. Aby taky ne, když je tohle barevné město věčně zalité sluncem a veselou náladou a na okolních kopcích dozrává víno. Svezte se ikonickou žlutou tramvají a jedním ze starodávných výtahů, nebo můžete přehlídku malebných domů poznávat po vlastních a stoupat a klesat křivolakými uličkami. Historická čtvrť Alfama vás naprosto okouzlí a hrad Castelo de Sao Jorge zase nabídne úžasné výhledy. Fotka u červeného visutého mostu Ponte 25 de Abril dokonale zmate vaše přátele, klidně jim můžete tvrdit, že cestujete po San Franciscu (ne že by snad bylo o něco lepší, než úchvatný Lisabon).

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce easyJet
 • Zavazadla: příruční s rozměry 45 × 36 × 20 cm
 • Dostupnost: listopad 2023 – březen 2024
 • Příkladové termíny:
  • 4. – 7. 11.
  • 18. – 21. 11.
  • 9. – 12. 12.
  • 6. – 9. 1.
  • 20. – 23. 1.
  • 10. – 13. 2.
  • 2. – 5. 3.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do pevninského Portugalska je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Náhled letenky z Prahy do Lisabonu za 1 835 Kč

Z Prahy do Lisabonu na prodloužené víkendy přes celou zimu


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)