Z Prahy do Paříže i o letních prázdninách
24.4.2024

Z Prahy do Paříže i o letních prázdninách

od 1 590

O této nabídce

Bonjour! Francouzský pozdrav si pořádně nacvičte, až si díky našemu dnešnímu tipu ulovíte levné letenky z Prahy do Paříže. Na letiště Orly (ORY) létá z hlavního města ČR aerolinka Vueling, která nyní nabízí zpáteční letenky na této lince od 1 590 Kč. Za inzerovanou cenu pořídíte například termín od 14. do 19. června, letenky za super ceny jsou k mání i na další termíny v červnu, červenci, říjnu a listopadu letošního roku. Tak si procvičte francouzská slovíčka a zažijte atmosféru romantické Paříže.

V ceně letenky u Vuelingu máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm zdarma. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho za 32 € v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 15 kg vás vyjde na 46 € za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Paříž prostě musíte navštívit

Taky vám v břiše poletují motýlci? Paříž je prostě láska na první pohled! Posnídejte křupavý croissant na lavičce nad Seinou, zaposlouchejte se do zvonění všudypřítomných kostelů nebo sledujte ruch velkoměsta z tolik milované Eiffelovky. Navštivte záhadnou Mona Lisu ve strhujícím Louvru nebo se nechte okouzlit majestátní katedrálou Notre Dame. Z Lucemburských zahrad se projděte po některém z úchvatných mostů až k posvátné bazilice Sacré Coeur. A navečer? Určitě sklenička šampaňského a kabaretní představení v Moulin Rouge – chrámu noční Paříže.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Paříže za 1 590 Kč

Z Prahy do Paříže i o letních prázdninách


Bude se hodit

Letiště Paříž – Orly (ORY)

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)