Z Prahy do Milána na prázdninové prodloužené víkendy
1.6.2022

Z Prahy do Milána na prázdninové prodloužené víkendy

648

O této nabídce

Itálie počínaje dneškem ruší všechny vstupní podmínky. Cestování na Apeninský poloostrov je tedy po více než dvou letech opět bez jakýchkoliv restrikcí! Skvělou zprávu můžete využít k plánům na letní výlet za pár kaček. Vyrazte na prodloužený víkendy (od pátku do neděle) z Prahy do Milána – ceny zpátečních letenek startují na skvělých 648 Kč. Za uvedenou cenu uloví letenky v rezervačním systému aerolinky Wizz Air členové WDC v termínu od 12. do 14. srpna. Cenovkami oscilujícími kolem hladiny jedné tisícikoruny se ale pyšní mnoho prodloužených víkendů od druhé poloviny června až do závěru srpna. Aktuální nabídka je o to lákavější, že letošní léto budou vzhledem k enormní poptávce letenky z Prahy za stokorunové částky spíše výjimkou.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit. Jeho návratnost ovšem v případě dnešního tipu nebude okamžitá, neboť diference mezi cenami pro členy WDC a nečleny není tak výrazná. 

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je od 1. června 2022 konečně po dvou letech „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Milána

Milán je milovaný milovníky módy, krásné architektury, umění i dobrého jídla. Největším pokladem je skvostný dóm tyčící se k nebi v samém srdci města, jeho bílý mramor v gotickém zpracování každého uhrane. Procházku jeho střešní terasou si nenechte ujít. Jen nedaleko odtud zanechal Leonardo da Vinci jedno ze svých nejdůležitějších děl – Poslední večeře Páně – jeho prohlídku si zarezervujte předem. Milánskými ulicemi kráčí Italky vždy jdoucí s módou a metropole nabízí úžasné možnosti nakupování, z trattorií voní šafrán jakožto hlavní ingredience milánského risotta.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Milána za 648 Kč

Z Prahy do Milána na prázdninové prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Milán Malpensa (MXP)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)