Z Prahy do marockého Agádíru
21.9.2023

Z Prahy do marockého Agádíru

od 2 968

O této nabídce

To, že nás aerolinka Eurowings letos potěšila novou přímou linkou z Prahy do marockého Agádíru, připomínat nemusíme. Co ale rádi připomeneme jsou levné letenky na této lince, které ulovíte od skvělých 2 968 Kč! Za tuto báječnou cenovku pořídíte termín od 8. do 11. listopadu, další termíny v listopadu a jeden před Vánoci v prosinci pořídíte o trochu dráž. Tak na nic nečekejte a nalaďte se na dovolenou v Maroku, které vás chytne a nepustí.

V ceně nejlevnějšího tarifu Basic máte zdarma přepravu jednoho příručního zavazadla o rozměrech 40 × 35 × 25. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte od 662 Kč za směr a odbavené zavazadlo do 12 kg vás vyjde od 591 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Do kouzelného Maroka

Agadir je tradiční dovolenková přímořská destinace plná luxusních hotelů a restaurací evropského stylu, a často je proto nazýván kusem Evropy v orientu. Agadir je ale i mnohem víc. Když víte, kam zajít, najdete autentické Maroko plné třpytu i špíny, pohostinných ale i méně vřelých lidí, plné kontrastů, koření, vůní… Navštivte rozlehlé tržiště Souk El Had a smlouvejte o ceně ručně zdobeného keramického nádobí, kochejte se exotickým ptactvem v „ptačím údolí“ Vallée des Oiseaux a vyšlápněte k pevnosti Agadir Kasbah s úchvatným výhledem na město i okolní krajinu. Holdujete-li surfování, anebo chcete-li jen nasát přátelskou atmosféru a pozorovat zkušené surfaře krotící svá prkna v příboji, vydejte se severně od Agadiru k surfařské mekce Tamri nebo o něco klidnější Taghazout. Pokud máte více času a chuť poznat i marocké vnitrozemí, musíme doporučit rajské skalnaté údolí Paradise Valley, ve kterém se můžete v romantických říčkách a tůňkách vykoupat, anebo se vypravte spřátelit s Berbery do pohoří Vysokého Atlasu. Na závěr vaší cesty ještě nachytejte bronz na pláži Plage d’Agadir v samém centru města – možná je příliš turistická, ale z dobrého důvodu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud plánujete prozkoumat krásná zákoutí po celém Maroku, přijde vám vhod půjčené auto. To si zarezervujte předem přes naši autopůjčovnu, kde vás půjčovné menšího auta na týden v listopadu vyjde od 2 165 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Maroka

Před cestou si nezapomeňte vyplnit vstupní formulář. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Maroku“.

Náhled letenky z Prahy do Agádíru 2 968 Kč
Z Prahy do marockého Agádíru


Bude se hodit

Letiště Agadir (AGA)

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)