Z Prahy do Malagy v jižním Španělsku na křídlech Smartwings
7.1.2024

Z Prahy do Malagy v jižním Španělsku na křídlech Smartwings

2 858

O této nabídce

Stálicí na lince z Prahy (PRG) do Malagy (AGP) je domácí aerolinka Smartwings. Jejím cenám se bohužel po opětovném zahájení letů na této trase přizpůsobil také nízkonákladový Ryanair, a tak pokaždé klesnou-li ceny pod hranici třech tisíc Kč je dobré zbystřit a letenky a jih Španělska kupovat! Taková situace nastává právě teď. Zpáteční letenky z Prahy do Malagy během ledna a začátku února pořídíte za pěknou cenu 2 858 Kč. Širší paleta termínů, vč. těch únorových a březnových, které využijete také k výletu po čas jarních prázdnin, je poté k dispozici za stále atraktivní cenu 3 458 Kč. Všechny dostupné termíny tradičně přehledně shrnujeme v našich kalendářích níže.

Veškeré informace o letišti v Malaze (AGP), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abyste prozkoumali všechna krásná zákoutí španělské Andalusie, bude se vám zajisté hodit vlastní auťák. Mrkněte se do naší autopůjčovny na dostupné možnosti a nenechte nic náhodě. Během zimních měsíců vás týdenní pronájem malého vozu vyjde kolem 2 tisíc Kč.

Náhled letenky z Prahy do Malagy za 2 858 Kč
Z Prahy do Malagy v jižním Španělsku na křídlech Smartwings

Bude se hodit

Letiště Málaga (AGP)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)