Z Prahy do Malagy na jihu Španělska během června
26.5.2021

Z Prahy do Malagy na jihu Španělska během června

1 723

O této nabídce

Další oblíbenou turistickou destinací na pobřeží Středozemního moře, do níž Ryanair v minulých dnech navýšil počet plánovaných letů, je jihošpanělská Malaga. Zpáteční letenky z Prahy do Malagy pořídíte v termínu od 17. do 24. června za velmi pěknou cenu 1 723 Kč. Cena několika dalších termínů jen lehce překračuje hranici dvou tisícovek. Vyrazte si odpočinout a pochytat trochu slunečních paprsků na jih Španělska do oblasti zvané Andalusie.

Ceny Ryanairu jsou ve srovnání s nabídkou tuzemského dopravce Smartwings velmi příjemné, neboť ten nabízí zpáteční letenky za 5 728 Kč (viz tento kalendář).

Podmínky pro cestování

Aktuálně je nutné se při vstupu na území Španělska prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin, s výjimkou dětí mladších šesti let. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Madridu. Před cestou je nutné vyplnit tento zdravotnický dotazník. Od 7. června by měl být umožněn volný vstup všem očkovaným cestovatelům – konkrétní informace španělská vláda ale zatím nezveřejnila. 

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Pevninské Španělsko se momentálně nachází mezi „červenými zeměmi“ (tj. AG test před cestou + PCR po návratu do ČR). Jeho pozice se do termínu vaší cesty ovšem ještě může změnit. Pokud jste již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 90 dnech, netýká se vás v případě návratu testování ani karanténa.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. června 2021 s termínem cesty do 30. října 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
  • Dostupnost: červen 2021
  • Příkladové termíny:
    • 1. – 8. 6. za 2 381 Kč
    • 17. – 24. 6. za 1 723 Kč
    • 24. – 29. 6. za 2 225 Kč

Co čekat od Malagy?

Temperamentní město bohémů ve kterém jakoby se zastavil čas. Mezi pásem hustě zalesněných hor a přehlídkou zlatavých pláží se skrývá Málaga, věčně zalitá sluncem, nádherná a okouzlující. Narodil se tady sám Pablo Picasso a jeho muzeum na Starém městě dává na odiv stovky jeho úchvatných děl, Centro de Arte Contemporáneo se zase pyšní současným uměním. Katedrála De la Encarnación tyčící se mezi pomerančovníky vám naprosto sebere dech a procházka nahoru na Gibralfaro zase nabídne výhledy, na které jen tak nezapomenete.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Alicante nebo kdekoliv jinde ve Španělsku se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Celou Andalusii nejsnáze poznáte díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a uvidíte, že půjčení káry nemusí vyjít vůbec draho (cca 2 000 Kč/týden).

Náhled letenky z Prahy do Malagy za 1 724 Kč

Z Prahy do Malagy na jihu Španělska během června


Bude se hodit

Letiště Málaga (AGP)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)