Z Prahy do Madridu na zářijové prodloužené víkendy
10.8.2021

Z Prahy do Madridu na zářijové prodloužené víkendy

1 118

O této nabídce

Hledáte-li inspiraci na krátký výlet v závěru léta, mrkněte na nabídku nízkonákladového dopravce Ryanair. V jeho rezervačním systému ulovíte levné letenky z Prahy do Madridu za 1 118 Kč. Vzhledem ke dvěma týdenním rotacím na trase (úterý a sobota) si navíc výlet do Madridu naplánujete na prodloužený víkend. Např. ten poslední zářijový, kdy navíc využijete i státního svátku (28. září neboli „Den české státnosti“) a celý výlet vám tak spolkne pouhý jeden den dovolené.

Podmínky pro cestování

Podmínky pro cestování do Španělska se poměrně turbulentně mění na týdenní bázi. Momentálně jsou cesty na Pyrenejský poloostrov volné a stačí vyplnit tento zdravotnický formulář. Je ovšem třeba počítat také s možností, že ČR spadne mezi rizikové země, což by znamenalo povinnost předložit negativní test / doklad o dokončeném očkování / doklad o prodělané nemoci. Přehled vstupních podmínek do Španělska pro vás pravidelně aktualizujeme na této stránce. Aktualizovaný seznam rizikových oblastí pak pravidelně (v pátek odpoledne) zveřejňuje španělská vláda na tomto webu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Španělsko jsou nyní zařazeno do tmavě červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace po návratu do 5denní izolace…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč do Madridu?

Madrid je městem tisíce vášní a tak se i vy nechte vášnivě unést krásou flamenca v jeho ulicích. Se stejnou vášní navštivte toliko diskutované býčí zápasy v Plaza de Toros las Ventas, kopněte do míče na stadionu slavného Real Madrid. Kochejte se krásou královského paláce, zabrnkejte tu na Stadivariho housle, než vás někdo chytí, dotkněte se umění ve fascinujícím muzeu del Prado. Hryzněte do přeslazených churros a zapijte je dokonalou čokoládou v Chocolateria San Gines. Spočítejte všechny balkóny na Plaza Mayor a vášnivě odpočívejte v parku Retiro, který bude vášnivou oázou klidu po rušném dni v tepajícím Madridu!

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Madridu se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Madridu za 1 118 Kč

Z Prahy do Madridu na zářijové prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Madrid (MAD)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)